Uncategorized 665 0

Whatsapp Web Nasıl Kullanılır?

Whatsapp Web Nasıl Kullanılır?

Son zamanların en popüler uygulamalarından bir tanesi olan Whatsapp hakkında bugün sizlere bir kaç bilgi aktaracağız. Bilindiği üzere eskiden Whatsapp’ın kesinlikle masaüstü üzerinde kullanılmasına izin verilmiyordu fakat bazı 3. parti uygulamalar sayesinde masaüstü üzerinde kullanabiliyorduk. Whatsapp’da bu 3. parti uygulamaları kaldırabilmek adına kendi uygulamasını oluşturdu ve bu uygulamaya Whatsapp Web adını verdi. Peki whatsapp web nasıl kullanılıyor?

Whatsapp Web’in kullanılışı aslında çok kolay. Öncelikle elininize telefonunuzu alın ve hesap ayarları bölümünde Whatsapp web yazan yere tıklayın. Daha sonrada internet tarayıcısı üzerinde resmi whatsapp sitesini açın ve aynı şekilde whatsapp web’e girin. Burada QR kodunu tarayacaksanız ve bu QR koduyla birlikte hızlı bir şekilde whatsapp web’e geçiş yapabileceksiniz. Whatsapp Web her türlü internet tarayıcısı üzerinde çalışmakta. Örneğin; ”Chrome, Firefox, Opera, Yandex ve diğer internet tarayıcıları.” Üstelik Windows ve Mac bilgisayalarda kullanımı tamamen ücretsiz!

Whatsapp Web Nasıl Kullanılır?,WhatsApp Mesaj Göndermiyor, WhatsApp’a girmiyor, WhatsApp Alternatifleri, Web Whatsapp a giriş yapma anlatımı, whatsapp web müzik gönderme,whatsapp web nasıl

Küçük bir senkronizasyon işlemiyle birlikte whatsapp web’e giriş yapabiliyorsunuz ve hızlı bir şekilde tüm mesajlarınızı kontrol edebiliyor aynı zamanda gelen mesajlara bilgisayarınız üzerinden cevap verebiliyorsunuz. İsterseniz mesaj gönderin isterseniz görsel veya video. Nasıl isterseniz o şekilde whatsapp web’i kullanın. Kullanımı tamamen ücretsiz olan bu uygulamaya şimdi sizde katılın ve hızlı bir şekilde gelen mesajlarınıza yanıt verin.

Bir Cevap Yazın