ARAŞTIRMALAR 1.566 0

Gece 2 den sonra Adil Kullanım Kotası AKK Dolduğunda Hız Düşecek mi?

Gece 2 den sonra Adil Kullanım Kotası AKK Dolduğunda Hız Düşecek mi?

Hepimiz BTK’nın Adil Kullanım Kotasını kaldırmaya yönelik çalışmalarını sevinçle karşılamıştık. BTK’nın açıklamaları aklımızda soru işaretleri burakmıştı; Adil Kullanım kotası ne zaman kalkacak? , Adil Kullanım Kotası(AKK) Gece 2 den sabah 8’e kadar AKK’ye Dahil mi? gibi sorular sorduk hep kendi kendimize, işte bu soruların cevaplarını şimdi alacaksınız. Sizler için daha ay başında AKK’mizi bitirdik.

Adil Kullanım Kotası Dolmuş İnternette Gece 2 den Sonra Hız Yükselecek mi?

Gece 2 den saat 8’e kadar olan süreçte malesef hiç bir şekilde AKK’si dolmuş internet hızlanmayacaktır. BTK’nın bu yönde bir açıklaması da yoktur. BTK Adil Kullanım Kotası dolmadan önce gece 2’den sabah 8 e kadar olan internet kullanımının AKK’ye dahil edilmeyeceğini söylemişti. Peki ya bu söylediği gece 2’den 8 e kadar olan AKK’den sayılmayan süre yürürlüğe girdi mi?

GECE 2’den SABAH 8’e KADAR OLAN SÜREÇTE AKK’ye DAHİL OLUYOR mu? YÜRÜRLÜĞE GİRDİ Mİ?

Sizler için daha ayın başındayken gece 2’de AKK’yi doldurmaya başladık ve daha saat 2’nin başında karşılaştığımız durum malesef AKK dolduğuna yönelik bir mesajdı Eski adıyla TTNET yeni adıyla Türk Telekom’dan… 🙁
Sanırım daha yürürlüğe girmedi yada daha yüksek bir paket alalım diye bu işi ağırdan satıyorlar…


Adil Kullanım Kotası Kaldırma Yönetimi İçin TIKLAYINIZ

 

Ancak güzel Haberlerim de var. Turknet adlı firma AKK’yi kaldıracağını duyurdu ve AKK kaldırmaya yönelik kendi müşterilerine sorular sormaya başladığını resmi web sitesinden duyurmuştu.

Bir Cevap Yazın