Evde Ucuza Telefon Kılıfı Nasıl Yapılır?

Evde Ucuza Telefon Kılıfı Nasıl Yapılır?

Telefonunuzu markası ne olursa olsun ona uygun kılıf almak artık bir alışkanlık haline gelmişken telefonları kılıfsız düşünemez olduk. Teknoloji son hız ilerlerken aksesuar alternatifi de çoğalıyor. Son zamanların en popüleri ise balondan telefon kılıfı, peki ya bu balondan telefon kılıfı nasıl yapılır?
Telefon kılıfı deyip geçemiyoruz zira telefon kılıfları ciddi anlamda pahalı. Çizgi film karakterlerinden tutunda boncuklu boyamalı seçenekleri ile özellikle de gençlerin ilgisini kendine çekiyor rengârenk kapaklar. Şimdi ise sizlere en pratik ve kolay telefon kılıfı yapımını anlatacağız.

Bu telefon kılıfının maliyeti size en fazla 50 kuruş olacakken yapımı da bir o kadar basit. Küçük su balonlarından almanız ya da normal boyutta bir balonda işinizi görecektir. Tek yapmanız gereken biraz şişirmek. Sonrasında telefonunuzu üzerine koyun ve biraz bastırın ki içine gömülebilsin. Ama tamamen bastırmayın balon patlayabilir ya da istediğiniz şekli almayabilir. Bunu biraz havasını alarak daha rahat kontrol edebilirsiniz. Balondan telefon kılıfı nasıl yapılır sorusunu tamamen telefonu çok iyi yerleştirmenizden geçiyor ki balonun baş kısmını hava verdiğiniz kısım yani orasının isterseniz altta kalmasını sağlayın isterseniz telefonunuzun üst kısmında. Kaba yerleştirir gibi oturttuktan sonra yavaşça havasını bırakın balonun birden bırakırsanız telefonun kalıbından çıkabilir.

Evde Ucuza Telefon Kılıfı Nasıl Yapılır? , Telefon Kılıfı nasıl yapılır, En ucuz Telefon Kılıfları, Baskılı Telefon Kılıfı nasıl yapılır, Ucuz baskılı telefon kılıfları, Andoid Telefon Kılıfıları, En uygun fiyatlarla telefon kılıfı, baskılı kılıf, telefon kılıfı Görevleri,telefon kılıfı tasarla, telefon kılıfı yapımı

Havası sönen balon ekranınıza engel olmayacak şekilde tamamen bir telefon kılıfı şeklini alarak telefonunuzu saracaktır. Bu kadar basit aslında, balonunuzun renk seçimi tamamen size kalmış. Sadece kötü duran balonun baş kısmı olacaktır. Dilerseniz kesebilirsiniz dilerseniz de ki çok dipten kestiğiniz takdirde balonunuz yırtılabilir. Kenarından çekerek iç kısmına sokarak saklayabilirsiniz baş kısmını görüntü olarak da göze batmayacaktır. Balondan telefon kılıfı nasıl yapılır sorunun süsleme kısmı ise zevkine kalmış dilerseniz küçük taşlarla süslemeler yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın