Note 7’ler Patlamaya Devam Ediyor

Note 7’ler Patlamaya Devam Ediyor

 

  • Kaç gündür çoğu yerlerden patlama haberlerinden sonra Samsung Note’nin satışını durdurmuş ve satışı yapılan Note 7’leri  geri çağırmaya başlamıştı. Buna ek olarak yine bir patlama haberi geldi.

Yanmış(Patlamış) bir Note 7

 yanmis-note-7

Patlamaların ardı arkası kesilmiyor. Bir çok kişinin şikayet ettiği Galaxy Note 7 yine bir patlama haberiyle gündeme geldi.  

Samsung, gelen yüzlerce batarya şikayeti ve hatta bazı patlama olaylarının ardından Galaxy Note 7’leri geri çağırdığını duyursa da, söz konusu model tehdit oluşturmaya devam ediyor. Crushader adlı Avustralyalı bir Reddit kullanıcısının başına gelen hadisede; patlayan Galaxy Note 7 cihazın o esnada bulunduğu otel odasında Türk lirasıyla 4 bin TL civarında hasara neden oldu.
note-7-patladi
  • Bir iş gezisinde olduğunu belirten kullanıcının açıklaması şöyle: “Yepyeni Note 7 telefonum ben hala uykudayken bu sabah patladı, fişe takılıydı ve şarj oluyordu.Telefon tamamen yandı, SIM ya da SD kartımı kurtarmak için SIM tablasını bile boşaltamıyorum. Merak ediyorsanız söyleyeyim, orijinal şarj cihazı ve kablosu kullanıyordum. Onu yere atıp söndürmeye çalışırken otel odasındaki yatak çarşaflarını ve yerdeki halıyı yaktı, bu esnada bir parmağım da yandı.”
  • Telefonu patlayan kullanıcı Samsung’un kendisine yaptığı açıklamada, bunun Avustralya‘daki ilk hadise olduğunu belirttiğini söyledi ve şunları ekledi: “Bir Samsung mağazasına gittim ve bana ödünç bir J1 modeli verdiler; otelde hasarın faturasını ödeyeceklerine dair söz verdiler.” dedi

 

Note 7 mizah Uçaklara alınmıyor

Ayrıca Note 7’nin yenilenmiş versiyonunun uçakta patladığına dair duyumlar bulunmakta.

Bir yorum

  1. Bu durum için özür dil… şaka şaka ben Faruk harbiden soğudum telefondan aldığım gibi iade ettim

Bir Cevap Yazın