Spor Yapanlar ve Kilo Vermek İsteyenler İçin Akıllı Tartı

Spor Yapanlar ve Kilo Vermek İsteyenler İçin Akıllı Tartı

 

  • obeziteÇağımızın en büyük sağlık sorunlarından birisi obezite dersek pek de yalan olmaz herhalde. Bu sağlık sorunuyla mücadele etmek için diyetisyenin hazırladığı diyet menülerini uygulayıp spor yapılması gerekmektedir. Hastaları en çok motive eden şey ise yaptıklarının gözle görülür bir şekilde başarıyla sonuçlandığını görebilmek.

 

 

  • spor-yapan-bayanlarSadece bu durum obezite sorunu olanlar için de geçerli değil. Kas yapmak amaçlı spor yapıyorsanız da hemen ne kadar sonuca vardığınızı görmek istersiniz.

 

 

 

 

Artık Bu Akıllı Tartı ile Mümkün

akilli-tarti-rustastic-andoid-ios5

 

  • Avusturya’lı teknoloji firması Runtastic, adına Runtastic Libra dedikleri Akıllı Tartıyı piyasaya sürdüler. 

 

Android ve IOS destekli

 

ios-ve-androidAndroid ve IOS platformu destekli telefonlarda kullanıcısına kilosunu, vücudundaki yağ oranını, kas ağırlığını, su miktarını ve kemik ağırlığının yüzdesini gerçek zamanlı olarak bildiriyor.

 

O Kadar Akıllı Ki…

sentezz17_13408797475
Beyin bedavaa -Albert Einstein (Temsili 😀 )

Akıllı tartı bir günde almanız  gereken kalori miktarını hesaplayarak, ideal kiloya ve vücut yağ oranına
kavuşmanız için size belirli öneri ve hedefler sunmakta. Ayrıca  ne derece ilerlediğinizi ve hedefinize ne kadar yaklaştığınızı uygulama üzerinden görebilme imkanı sunarak motive olmanızı ve hedefe odaklanmanızı sağlıyor.

 

 

 

 

 

 

Akıllı Tartıyı Kullanmak İçin Yapılması Gerekenler

 

İlk öncelikle Akıllı Telefonun platformuna göre IOS’sa AppStore‘dan Android’se Google Play Store‘dan uygulamayı indiriyoruz.

akilli-tarti-rustastic-andoid-ios2Sonrasında boy ve yaş bilgilerini girerek bir profil oluşturmak ve tartının arkasındaki tuşa 5 saniye
basılı tutarak Bluetooth üzerinden cihazı, telefonumuzla eşleştiriyoruz. Daha sonra işin en kolay kısmı olup en heycanlı tarafı olan tartının üzerine çıkıp tartılarak ilgili verilerin uygulamaya aktarılmasını
bekliyoruz. 

 

Akıllı Tartıyı Nasıl Satın Alabilirim?

 

akilli-tarti-rustastic-andoid-ios

  • Akıllı Tartıyı Runtastic Libra’yı nasıl alabilirim diyorsanız eğer bunun için öncelikle 129,99 € paranız olması gerek. Eğer paranız varsa tek yapmanız gereken aşağıdaki linke tıklayarak sitedeki gerekli adımları takip etmek.

 

Runtastic Libra Satın Almak İsteyenler İçin TIKLAYINIZ

2 yorum

Bir Cevap Yazın