Başarının Sırrı Nerededir? Nelerdir?

Başarının Sırrı Nerededir? Nelerdir?

Şimdi aklınızda 2 tane soru var ” Başarı Nedir? ” ve Başarıya Nasıl Ulaşabilirim?”
Başarı bir işi yada hedefe ulaşmak olarak da nitelendirilebilinir. Başarıya Nasıl Ulaşılır sorusunun cevabıysa  İnanmak Başarmanın yarısıdır cevabını vererek sizlerden gelen yazılardan birisini paylaşmak istiyorum. Aşağıdaki yazılar tamamen adını vermemizi istemeyen yazarın yazısıdır ve izni alınarak paylaşılmıştır. Sağlıklı bir yaşam için ” Başarı ” ve ” Başarılı Olmak  ” biz insanlar için önemlidir. Bunu Maslow’un ihtiyaçlar Hiyerarşisinde de görmek mümkün.


1)Hatalarınızı Yüzünüze Vuranlar da Olacaktır

Fazla eleştiri gizli hayranlık diye bir söz vardır ne kadar doğru bilmem ama hata hepimizin var pes etmemek gerek bana göre. Zamanla düzelir zaten hatalar önemli olan yoluna devam etmektir..

Başarının sırrı umursamamaktır her şeye rağmen.

2) Dikkatli Olmak Gerekir

Gülmeyi sevmeyen biri olsanız bile düşmanlarınıza karşı veya dost görünümlü dostlara gülmeyin bilin paylaşmayın. O’kadar çok şey onları test edin kendinizce yalandan sırlar atın ve bunu ona inandırın..

“Düşmanlarınızı öyle daha rahat görürsünüz saf rolü yaparak belki size güvenip gerçek sırrıları’da verebilir kendi silahı ile kendisini vurursunuz ve rakip kayıp eder bu eli.

3) Düşünen bir insan tehlikelidir

Altan altan sizin enerjinizi düşüren insanlardan uzak durun derim başarmak için birine ihtiyacınız yok bence.Kendinize güvenin yeter bence acımayın dişe diş kana kan bu hesap olsun yani.

“Eğer insanlar size kendiden çok güveniyorsa düşmanlarınız zayıf yönünü bulmak baya kolay olur size çok değiştin diyeceklerdir. Sakın inamayın tamamen kendini acındırmadır gülün geçin bence.

4) Ve Başlasın

Başarı başlatmak sizin eliniz’de başlatmak istiyorsa işe koyulmaznız gerekir..

“Başarı sizinle olsun”

Bir yorum

Bir Cevap Yazın