İnternetten Video İzleyerek Para Kazandırma Siteleri Güvenilir mi?

İnternetten Video İzleyerek Para Kazandırma Siteleri Güvenilir mi?

Eğer bu sorunun cevabını arıyorsanız bu yazımız tam size göre. Sizler için Video izleyerek para kazandıran bir site olduğunu idda eden ” www.izlekazan.net ” sitesine üye olup araştırdık. Hatta Facebook ve Forum sitelerinde Moderatör olarak olayın içine girdik.

Sitede Moderatör Olduğum Süreçte Karşılaştıklarım

İlk başlarda herkese normal davranıyorlar güvenilir olmadıklarını belli etmemek için sürekli kaçamak cevaplar veriyorlar. Yok sistemle çok uğraşıyoruz gece gündüz uykusuz kalıyoruz beğenmiyorsanız bırakın vs vs… Suçsuz yere ban yiyen bir çok kişi vardı ama sistemi öyle bir kurmuşlar ki kanıt olarak gösterdikleri ” Aynı IP üzerinden bir çok hesap açımı yada VPN Kullanımı ”

İlk başlarda işin kurnazlığını yapanlar çok olabilir diye düşündüm sonuçta Türk Milletiyiz işin kurnaz tarafına kaçarız diyerek duraksadım ve video izleyerek coins kazanmaya devam ettim. 

Güvenilir Olmadıklarını  Anladığım An ve Sonrası

Sonunda ödeme alt limiti olan 1000 Coinse ulaşmıştım ve ödeme alacağım günü beklemek üzere Bilgisayarımı kapattım 2 günlük bir tatile çıktım. Telefonumdan dahi girmedim IP adresi bahanesini kullanmamaları için. Tatilden döndüğümde PC’yi açıp izlekazan.net sitesine girip hesaba giriş yap dedim ve karşıma çıkan yazı şu oldu ” You’ve account is disabled. Contact us for more informations! ” Hesabımın  banlandığını söyleyen bir uyarı. Site Yöneticisi olan Cihan bey’e(Gerçek İsmi bu değilmiş) yazdım durumu. O da yine kaçamak cevaplar verdi beni yeni kurdukları ödeme yapmamak üzerine kurulan site olan Besle Kazan sitesine yönlendirmeye çalıştı. Aşağıda Yayınlayacağım kanıtlardan konuşma detaylarına kadar her şeyi görebilirsiniz.

 

İŞTE O KANITLAR…
1000e-0-5-kala-d

Burada da görüldüğü gibi 1000 coinse ulaşmış durumdayım. Burada bir sıkıntı yok. Devam edelim

 

 

 

İzle Kazan Dolandırıcılığı

Asıl Güvenilememezlik şu an başlıyor. Görüldüğü gibi hesabın banlandığı ve bir daha giriş yapılanayacağını belirten uyarı çıkmakta.

 

Durum Hakkında Site Yöneticileriyle İrtibata Geçtik ve Bizlere Gösterdiği Sözde Kanıtlar

14365280_1655079341470363_899672547_n

Burada 5 Ayrı IP Adresinden girdiğimi söylüyor. Ancak ben Bilgisayarım hariç herhangi bir yerden siteye dahi girmedim. Hatta telefondan bile girmedim yukarıdaki yazıda da belirttiğim gibi.

sozde-kanit-dolandiriciligi

 

 

Bana aynı IP üzerinden olan hesapların bunlar olduğunu söyledi ancak sitede paylaştığı hesapların ekran görüntüsünü alıp ekranı kırpmış. Kanıtı aşağıda.

 

sözde aynı hesaplar

sozde-actigim-hesaplar-dolandiriciligi

 

 

Burda da görüldüğü gibi  Bana kanıt olarak gösterdiği aynı IP üzerinden açılmış dediği kişiler sitede banlanmamış olarak gözükmekte ve benim 5 sıra altımdaki kişiler. Siteden Alınarak kırpılmış kanıt olarak. Yanıltmacılığın bu kadarı…

sistemde açık olan hesap

Görüldüğü gibi sistemde sadece Site hesabı ve Forum hesabı bulunmakta.

 

 

Site Yönetici Cihan Bey İle Konuşmaların Bir Kısmı

 

cihan-bey-konusma-1

konusma-2

 

Gördüğünüz gibi diğer  sitesi olan Besle Kazana yönlendiriyor.

konusma-3

 

 

Pazarlamacı ağzıyla diğer siteye yönlendirip hem kendi kazanmayı hemde beni susturmayı amaçlamakta olduğunu düşünüyoruz.

konusma-4

 

Burda kendini Haklı çıkartmaya çalışarak tepkiyi azaltmaya çalışıyor. 

 

1500-kredi-rusvet-teklifi

Besle Kazan a için 1500 kredi öneriyor.

konusma-5

 

Az önce herkesle ilgilenmeye çalışıyorum diyen şahıs şimdi de  sen moderatör olduğun için yapıyorum böyle bir şey diyor. Özetle beni susturmak için Besle Kazan da bana puan vererek oyalanmam için oyuncak verecek sanırım.

konusma-6

 

Bahaneler bahaneler…

 

Son olarak her hangi bir cevap vermedi ödeme yapıp yapmamasıyla alakalı olarak.  Bu sistem bizlerin değil. Sistemi kuranların para kazanmasına yönelik bir sistem. Siz siz olun bulaşmayın derim. Emeğinize yazık günah…

 

 

MODERATÖR OLDUĞUMA DAİR  KANITLAR

 

Forum İzle Kazan Moderatörlük

Forum Sitesi Moderatörlük

 

Facebook Sayfa Moderatörlüğü.

 

sayfa-farkli

Facebook dan yöneticiliğimi kaldırmışlar. Forum sitesinden kaldırmayı unuttular herhalde…

Tercih tabiki de sizlerin ben sadece yaşadığım deneyimi sizlerle paylaşıyorum. Benim önerim kesinlikle bulaşmamanız bu tarz işlere. İnternetten para kazanmak istiyorsanız blog site açıp yazarak para kazanabilirsiniz. Çok yakında en ucuz maliyetli site nasıl açılır ve nasıl para kazanırlır başlıklı yazı yazmayı düşünüyorum. Sizlerde takip edebilir ve o yazıyı okuyarak kendi kontrolünüzde olan paralar kazanabilirsiniz. 

 

Şu an eminim bu yazıyı görseler diyecekleri şey ” yatırım mı yaptınız da sahtekarlık” olacaktır. Bizim zamanımız da değerlidir. O videoları izle geç yaparken beynimizi yoruyoruz bilgisayarımız elektirik enerjisi tüketiyor işlemcisi ram’i ana kartı kullanıma dayalı yıpranıyor gözlerimiz aşırı bilgisayar karşısında kalmaktan yorgun düşüyor. Kimse bu sisteme yatırım yapmadınız demesin! Sistem çarkını döndüren bizleriz. 

Site kurucuları  sadece değirmeni kurdular değirmenin dönmesi için rüzgar yada su gücü gerekir. Bizler su ve rüzgar gücüyüz. Biz olmadan çark dönmez!

 

Sahtekarlık ve dolandırıcılık  = bir iş için anlaşıp , işi tamamlayan kişiye haksız suçlamalar yaparak  anlaşmadaki ödemeyi vermeme. Emek sömürme…

5 yorum

  1. Abi benimde hesabımı 972 coinsteyken banladılar. Yazdım cevap bile vermediler direkt banladılar. Dolandırıcı olduklarını anlamamız gerekti. Ödeme kanıtları var die girdik ama lanet olsun bu sisteme yapacağınız işe …

    1. Sıkıntıda orda sözde kazandırdığı para da az. Az olduğu gibi emeğinin karşılığını da vermiyor 🙂 Umarım bu araştırmam herkese ders olur

    2. oturduğumuz yerden para kazanmak tatlı gelmişti ama aynı şekilde bende ban yedim 900 küsür cions vardı 🙁

Bir Cevap Yazın