Selfie Pozunuza Göre Karakteriniz

Selfie Pozunuza Göre Karakteriniz

1.Dudak büzerek selfie çeken kişiler

En itici poz olduğunu herkes bilir, ergenlerin pozudur. Henüz olgunlaşmamış kişilerdir. Ergenliği atlatana kadar dudak büzmekten vazgeçemezler. Birileri tarafından beğenilmeye ihtiyaç duyarlar bu pozla da etkilediklerini düşünürler.

2.Sevgilisiyle her fırsatta mutluluk pozu verenler

“Benim var sizin yok , çok mutluyuz çatlayın.” diyerek içlerinden konuşurlar. Hava atmak amaçtır. Geçmişte çok üzülmüş kişilerdir. Bu şekilde birilerini üzmeye çalışırlar eski sevgili gibi…

3.Tek resimle yetinmeyip ard arda selfie çekenler

Selfie çekme hastalığına yakalanmış ağır vakalardır. Genellikle her şekilde resim çekerler, ağır işsizlerdir. Bu durum işsizlikten kurtulana kadar devam eder. Kafaları boştur, doyumsuz kişilerdir.

4.Gittiği her yeri göstermeye çalışanlar

Bunu fazla uzatmak istemiyorum , kendini kanıtlamaya çalışan gösteriş meraklısı insanlardır.

5.Her gördüğü kişiyle selfie çekip paylaşanlar

Amacı hava atmak olan kişilerdir yoksa herkesle resim çekmenin kime faydası olur?Çevresinin geniş olduğunu göstermeye çalışırlar. Egoist kişilerdir.

6.Ayna karşısında selfie çekenler

Aynayı benimsemiş , birşeyden kolay kolay vazgeçemeyen insanlardır . Genellikle çok yalnız olurlar yalnızlık kendi tercihleridir.

7.Selfie çekmeyi abartan selfie çekmesin dediklerimiz

Değişikliliği ve farklılığı seven kişilerdir ancak bu kişiler artık selfie çekmekten nasıl selfie çekeceklerini şaşırmış ne yapacağı belli olmayan kişilerdir.

8.Sadece kafa pozu verme selfiesi

Fiziğini beğenmeyen şişman kızların kullandığı selfie pozu genellikle resimlerin çoğu yakın çekimdir ve sadece yüz gözükür, özgüven sorunu yaşarlar.

9.Göstermeye çalışan niyeti bozmuş selfieciler

Amaç fotoğraf çekmekten çok göstermektir. Kişilik bozukluğu olabilir ya da ailesi tarafından çok rahat yetiştirilmiş kişilerdir. Fikir almaya ihtiyaçları olabilir.

10.Erkek versiyonu; Baklavalarını göstererek kızları etkilemeye çalışanlar selfieciler

Ve bencemi bununla bitiriyorum.Bunlardan sitede çok görüyorum o yüzden eklemeden edemedim, baklavalarını göstererek kızları etkileme taktiği uygulamaya çalışan kendini zeki sanan erkeklerdir.

 

Kaynak : KS (E.T. 17.10.2016)

Bir yorum

Bir Cevap Yazın